یکشنبه, 17 فروردین 1399

بیانیه حریم خصوصی

ما متعهد می­ شویم اطلاعات شخصی شما را تضمین کنیم. اطلاعات دریافت شده که جنبه شخصی داشته باشند و یا کاربر با نمایش عمومی آن موافق نباشد به هیچ عنوان به اشتراک گذاشته نشده و در معرض نمایش عموم قرار نمی گیرد. همچنین سعی می گردد برای حفظ امنیت اطلاعات از به روزترین شیوه های مرسوم  جهت جلوگیری از دسترسی های غیر مجاز و نفوذ به سیستم استفاده می گردد.

 

محتوای وب سایت:

محتوای قرار داده شده در پورتال آب منطقه ­ای گیلان اطلاعات مربوط به بخش­های مختلف شرکت از قبیل آمار­ها و گزارش­ها، لیست ها و فرآیندهای مربوط به خدمات الکترونیک، سامانه­ های مرتبط، مدیریت دانش و تحقیق و پژوهش می­ باشد. در این بین بخشی از اطلاعات به صورت مداوم توسط کارشناسان قسمت ­های مختلف بروزرسانی می ­شوند و بخشی دیگر اطلاعات ایستا هستند که در بازه­های زمانی مشخصی بازنگری می­ شوند.

 

اطلاعات کاربران پورتال:

اطلاعات شخصی که از کاربران جمع­ آوری می­ شوند شامل نام و نام خانوادگی و آدرس ایمیل و بعضاً شماره تلفن همراه همچنین اطلاعات مرتبط با نظرسنجی از کاربران می ­باشد.

 

چگونگی بهره ­برداری از اطلاعات:

ما از این اطلاعات برای شناخت نیازهای شما و ارائه پیشنهادهای بهتر به شما استفاده می‌کنیم. به طور خاص، از اطلاعات گردآوری شده در سایت جهت ایجاد دسترسی به سامانه های شرکت برای کاربران استفاده می‌کنیم.

 

لینک به سایت‌های دیگر:

در پورتال آب منطقه­ ای گیلان پیوند­هایی به سایت­ های دیگر وجود دارد. ذکر این نکته لازم است که آب منطقه­ ای گیلان کنترلی بر سایت­ های دیگر ندارد و جهت اطمینان از حفظ اطلاعات خود بایستی به بیانیه حفظ حریم خصوصی مربوط به آن سایت­ ها مراجعه فرمایید.

 

نگهداری اطلاعات شخصی کاربران:

اطلاعات شخصی کاربران در پورتال آب منطقه­ ای گیلان تخت هیچ شرایطی در اختیار هیچ فرد، سازمان یا تارنمایی قرار نخواهد گرفت، به جز مواردی که از طرف مراجع قضایی حکمی برای این کار دریافت کنیم.

 

استفاده از کوکی ها:
 
به منظور استفاده از تارنما، از کوکی ها استفاده میشود. کوکی یک فایل متنی کوچک است که تارنما ما بر روی رایانه شخصی شما قرار می دهد تا بتواند اطلاعاتی در مورد استفاده شما از تارنما داشته باشد. شما می توانید با تغییر تنظیمات مرورگر خود، از استفاده از کوکی ها جلوگیری کنید.

 

 


    بازدید:446

    تاریخ ثبت: 1398/04/15
    آخرین به روزرسانی: 1398/04/15